Ana Sayfa / Makale / Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı

 
Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 4.5]

Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı, Kayseri Develi Ağır Ceza Davaları için ceza avukatı ilgili detaylı bilgilendirmeyi Avukat Ceyhun ÖCAL olarak bu sayfa üzerinden yapıyor olacağız. Deneylimli ekibimiz ile Kayseri Develi Ceza Avukatı ve Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı arayışınız için sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız. Ofisimiz ve ekip arkadaşlarımız olarak Kayseri’deyiz. Şimdi sırasıyla ceza davaları, ceza avukatı tanımı, hizmetleri ve genel ceza dava süreçleri ile ilgili bazı bilgileri aktarıyor olacağız.

Ağır Ceza Avukatı Ne İş Yapar?

Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı Ceyhun Öcal

Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı Ceyhun Öcal

Ağır ceza avukatı, ağır ceza mahkemelerinin görev alanına giren; yağma, kasten insan öldürme, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama, taksirle ölüme neden olma, irtikâp, zimmet, rüşvet, resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık, hileli iflas, devletin egemenlik alametlerine ve organlarının saygınlığına karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun kapsamına giren propaganda yapma suçu ve örgüt üyeliği suçu vb. siyasi nitelikli suçlar ve ağırlaştırılmış müebbet hapis, müebbet hapis ve on yıldan fazla hapis cezalarını gerektiren, yani üst sınırı 10 yıldan fazla olan tüm suçlara ilişkin davalara bakar, cezaların soruşturma aşamasında şüpheliyi savunur,  müşteki veya mağdur vekilliği yapar kısacası ceza davası süresince işlemleri takip edip müvekkilini hukuki olarak savunur.  Kayseri Develi ağır ceza avukatı, Develi ağır ceza avukatı tavsiye, ağrı ceza avukatı nelere bakar arayışınızda tecrübeli ve profesyonel bir avukat ile süreci yürütmek önemlidir.

Ceza Avukatı Hangi Davalara Bakar?

Ceza avukatı; asliye ceza mahkemeleri, ağır ceza mahkemeleri, çocuk mahkemeleri, çocuk ağır ceza mahkemeleri, fikri ve sınai haklar ceza mahkemeleri ve sulh ceza hakimliği kapsamında gerçekleşen genellikle hakaret, insan öldürme, hırsızlık, görevi kötüye kullanma, yaralama gibi suçların karşımıza çıktığı davalara bakar.

Ağır Ceza Avukatları Hangi Davalara Bakar?

Ağır ceza avukatları, ağır ceza mahkemelerinin görev alanına giren; yağma, kasten insan öldürme, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama, taksirle ölüme neden olma, irtikap, zimmet, rüşvet, resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık, hileli iflas, devletin egemenlik alametlerine ve organlarının saygınlığına karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun kapsamına giren propaganda yapma suçu ve örgüt üyeliği suçu vb. siyasi nitelikli suçlar ve ağırlaştırılmış müebbet hapis, müebbet hapis ve on yıldan fazla hapis cezalarını gerektiren, yani üst sınırı 10 yıldan fazla olan tüm suçlara ilişkin davalara bakar. Ceza avukatı, ceza avukatı soru sor arayışınızda tecrübeli ve profesyonel bir avukat ile görüşerek bilgi almak süreç için en doğrusu olacaktır.

Ağır Ceza Mahkemesi’nde Görülen Davalar Nelerdir?

Ağır ceza mahkemesinde yağma, kasten insan öldürme, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama, taksirle ölüme neden olma, irtikap, zimmet, rüşvet, resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık, hileli iflas, devletin egemenlik alametlerine ve organlarının saygınlığına karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun kapsamına giren propaganda yapma suçu ve örgüt üyeliği suçu vb. siyasi nitelikli suçlar ve ağırlaştırılmış müebbet hapis, müebbet hapis ve on yıldan fazla hapis cezalarını gerektiren, yani üst sınırı 10 yıldan fazla olan tüm suçlara ilişkin davalar görülür.

Kayseri Barosu Avukatlarından Avukat Ceyhun ÖCAL, Ceza Davaları ve Ağır Ceza Davalarında tecrübesi ve hukuk bürosu ile Kayseri İli ve Develi İlçesinde müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Dilekçe hazırlanması, etkin savunma için mutlaka Avukatlık büromuza bekleriz. Kayseri

Kayseri Develi Ağır Ceza Avukatı Ceyhun ÖCAL. Tlf: 0 530 162 10 97.

 
Paylaş
 
 
0530 162 10 97