Ana Sayfa / Hakkımızda

 
Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri

Avukat Ceyhun Öcal – Kayseri

Avukat Ceyhun Öcal; 1984 Nevşehir Kozaklı doğumludur. İlk ve Orta Okulu Kozaklı Atatürk İlköğretim Okulunda, Liseyi ise Nevşehir Kozaklı Lisesinde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Askerlik Hizmetini Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Şırnak Güçlükonak ilçesinde komando asteğmen olarak tamamlamıştır. Bir dönem Maliye Bakanlığı’nda Uzman Yardımcısı olarak çalışmış daha sonra Kayseri İlinde serbest avukatlığa başlamıştır.

Avukatlık mesleğinden Cumhuriyet Savcılığı mesleğine girmiş sırasıyla Cizre ilçesinde (Terörden sorumlu) ve Kaş İlçesi Cumhuriyet Savcılığı görevlerinde bulunmuştur. Halen Kayseri ilinde serbest avukat olarak hukuk yaşantısına devam etmektedir.

Uzmanlık alanı Ceza ve İnfaz Hukuku olup (Terör Suçları, Kaçakçılık ve Organize Suçlar) ayrıca İş Davaları, Gayrimenkul Davaları, Aile Hukuku ve Boşanma, Trafik Kazalarından Doğan Tazminatlar, Sigorta Hukuku, Cinsel Suçlar ve Uyuşturucu Suçları alanında Hukuk ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

 

İlgi Alanları

Ceza ve İnfaz Hukuku olup (Terör Suçları, Kaçakçılık ve Organize Suçlar, Uyuşturucu Suçları, Cinsel Suçları) ayrıca İş Davaları, Gayrimenkul Davaları, Aile Hukuku ve Boşanma, Trafik Kazalarından Doğan Tazminatlar, Sigorta Hukuku, Cinsel Suçlar, Uyuşturucu Suçları alanında Hukuk ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Ofisimiz, ilgi alanları çerçevesinde müvekkillerine sağlıklı hukuki bilgi vermektedir.

Misyonumuz

Müvekkilerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak ve tüm beklentilerine cevap vermeye çalışmak, bu anlamda hukuksal, kişisel, ekonomik ve ticari açıdan müvekkillerimizin gelişimine katkıda bulunmak temel amacımızdır.

Vizyonumuz

Güvenilir, yenilikçi, çağdaş ve gelişmeleri yakından takip eden bir vizyonda adaletin sağlanmasına ve her alanda hukukun üstünlüğünün egemen olmasına katkıda bulunmaktır, Hedeflerini sürekli büyüten büromuz bunun için son teknoloji ekipmanları kullanmakta, personelini bu vizyon doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutmaktadır.

Kalite Politikamız

Müvekkil ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit ederek müvekkil memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

 
 
 
0530 162 10 97