Ana Sayfa / Makale / Kayseri Ceza Avukatı

 

Kayseri ceza avukatı, mesleki faaliyetlerin tamamının ya da önemli olan bir bölümü için ceza hukukunda yoğunlaştırılmış ve savcılık soruşturma dosyalarında da ceza dava dosyalarında da deneyimlidir. Ceza mahkemesi kanunu, anayasa, Türk ceza kanunu olarak ceza mevzuatına hâkimiz.

Ceza Avukatı

Kayseri Ceza Avukatı - Avukat Ceyhun Öcal

Kayseri Ceza Avukatı – Avukat Ceyhun Öcal

Ceza avukatına ihtiyacınız var ise bir ceza avukatı ile çalışmak durumundasınız. Ceza dosyaları, insanların özgürlüklerini etkileyen bir etken olduğu için oldukça büyük bir önem arz eder. Dolayısıyla doğru kriterlere uyulması birey için oldukça faydalı olacaktır. Bu durumlar;

  • Doğru zamanlama
  • Doğru yer
  • Doğru ceza avukatı

Doğru Zamanlama: Ülkemizde hukuk sektöründe hizmet almak için genellikle geç kalınır. Kişiler, kulaktan dolma bilgiler ile çevrelerindeki insanların yönlendirmelerine göre hareket ederler. Ancak yanlış durumlar söz konusu olduğu zaman profesyonel hizmet almak zorunda kalırlar. Ceza avukatı ile görüşülmesi gerekli olan en doğru zaman, dosyaların ilk aşamalarıdır.

Doğru Yer: Ceza avukatı hizmeti aldığınızda kendi bölgenizde olan avukatlardan hizmet almanız doğru olur.

Doğru Ceza Avukatı: Doğru ceza avukat kriterinde, kişiler açısından tayin edilen ve son derece zor olan kriterler doğrultusunda alternatif çözüm seçeneklerinin ortaya konulması gerekir. Dolayısıyla fayda-zarar dengelerinin iyi bir şekilde gözetilmesi vb. kriterler sorgulanmalıdır. Böylece Kayseri ceza avukatı aracılığı ile ceza dosyalarınız en iyi şekilde çözüme kavuşacaktır.

Kayseri Ceza Avukatı Neler Yapar?

Kayseri ceza avukatı, dosyanın tarafı ile ilgili kararlar verir. Ceza dosyalarından itham edilen ve itham eden olarak iki taraf yer almaktadır. İthaf eden tarafın Cumhuriyet savcısı ile beraber mağdur, şikayetçi, müşteki vb. dosyanın belirli aşamalarına göre şüpheli ya da sanık sıfatındadır. Müvekkil, hangi tarafta olursa olsun iyi bir ceza avukatı ile çalışmalıdır. Ceza avukatları, Ceza Muhakemesi Hukukuna son derece hakim olup, usul kurallarını yerinde ve kusursuz olarak tatbik eder.

Bunun yanı sıra Türk Ceza Kanunu ve Özel Ceza Kanununda da hakimiyet sağlar. Böylelikle bir takım eylemlerde bulunup, hukuki düzenlemeleri doğru bir şekilde kıyaslamaya başlar. Ayrıca yüksek mahkeme içtihatları ile oraya konulan temel prensipler de hizmet verilen dosyalarda etkin bir şekilde müvekkil lehinde kullanılmaktadır. Dosyanız hangi aşamada olursa olsun danışmanlık ya da avukatlık hizmetlerini alabilirsiniz.

Kayseri Avukat Randevu Al

Kayseri Avukat Randevu Al

 
Paylaş
 

Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri Avukat

Avukat Ceyhun Öcal
Mevlana Mah. Barış Manço. Cad. Özbaş Apt. No.19/7 (Kat.3 Adliye Yanı) Kocasinan/KAYSERİ

Tel: 0 530 162 10 97

Mail: ceyhun602@gmail.com

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumaretesi: 09:00 – 16:00
Pazar: Kapalı