Ana Sayfa / Makale / Kayseri Boşanma Avukatlığı Ve Ücretleri

 

Kayseri Boşanma Avukatlığı Ve Ücretleri; Kayseri Boşanma Avukatı ve Boşanma Avukatları, boşanma davalarının takibi uzmanlık gerektiren işi bu olan bu dosya ile  her zaman ilgilenebilecek  dosyaya gelen ve giden evrakların takibi duruşma takibini   yapacak yeni durum ve olaylarda  nasıl bir tutum alınacağı konusunda tavsiyelerde bulunacak gerekirse işlemleri gerçekleştirecek   neticelerin ve taleplerin ne olması gerektiği  bunları talep etme  usulleri konusunda nasıl bir süreç izlenmesi gerektiği konusunda  uzman bir boşanma avukatı uzmanlığı ve birikimi gerektirmektedir. Mahkemeler gerek deliller gerekçeler dilekçedeki hususlar yahut dilekçeler için süreler vermekte işlemlerin bu süreler içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Boşanma Davası Konusunda uzman olmayan hatta normal bir vatandaşın takip edebileceği işlemler değildir.

Kayseri Boşanma Avukatlığı Ve Ücretleri

Kayseri Boşanma Avukatlığı Ve Ücretleri

Kayseri Boşanma Avukatlığı Ve Ücretleri

Kayseri Boşanma Davası Ücretleri, 2022 yılı Avukatlık Asgari Ücret 10.000 Türk Lirasıdır. Bu tutar asgari olup davalarda kazanan tarafa verilen vekalet ücretidir , avukat tarafından  bu tutarın üstü tarafların anlaşması ile belirlenir. Kayseri Boşanma Avukatı Ceyhun ÖCAL, Boşanma davalarında müvekkillerine her zaman yardımcı olmaktadır. Boşanma Davaları spesifik davalardır. Bu davalarda yapılacak ufak bir hata telafisi güç zararların oluşmasına sebebiyet verebilir.

Boşanma davalarında  avukatlık ücreti yanında açılan dava için masraf ve dava harç masrafları da ödenmek zorundadır. Bazı davalarda harç maktu iken bazı davalarda ise nisbi yani miktara göre değişmektedir. Bu masrafların davacı tarafından karşılanması gerekir. Boşanma davası süreci çekişmeli davalarda 1 yıl, anlaşmalı boşanmada ise en fazla 1 ay sürmektedir.

Kayseri Boşanma Avukatı, Kayseri Boşanma Avukatlığı, Kayseri Mal rejimi Davalarında verdiğimiz Hizmetler

  • Dava dilekçesinin  hak kaybı yaşatmayacak şekilde ve kanuna ve usule uygun olarak hazırlanması,
  • Kanunda belirtilen boşanma nedenlerine dayanarak ve delillendirilerek açılması,
  • Duruşmaların takibi ,
  • Tanıklı duruşmalarda  gerekli savunmaların yapılmak üzere avukatın da duruşmada bulunarak tanığa sorular yöneltmesi ve davayı yönlendirmesi,
  • Davanın esasını değiştirecek beyanların tutanağa geçirilmesi,
  • Mahkemeden  kurum ve kuruluşlardan celbi talep edilen bilgi ve belgeler için talepte bulunma

gibi birçok hukuki bilgi ve teknik bilgilerle davanın takibi avukat aracılığı ile gerçekleştrilmektedir.

Kayseri Boşanma Avukatı Ceyhun ÖCAL. Tlf 0 530 162 10 97. Boşanma davalarında siz müvekkilimizin hak kaybını önlemek için yardıma hazırız. Boşanma Davaları konusunda Kayseri İlinde Hukuk ve Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

Kayseri Avukat Randevu Al

Kayseri Avukat Randevu Al

 
Paylaş
 

Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri Avukat

Avukat Ceyhun Öcal
Mevlana Mah. Barış Manço. Cad. Özbaş Apt. No.19/7 (Kat.3 Adliye Yanı) Kocasinan/KAYSERİ

Tel: 0 530 162 10 97

Mail: ceyhun602@gmail.com

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumaretesi: 09:00 – 16:00
Pazar: Kapalı