Ana Sayfa / Makale / Kayseri Miras Avukatı Ceyhun Öcal

 

Kayseri Miras Avukatı Ceyhun Öcal; Miras hakkı sahipleri, Sulh Hukuk Mahkemesi veya noterlerden mirasçılık belgesi(veraset ilamı) alabilmektedir. Veraset ilamı, diğer adıyla mirasçılık belgesi, kimlerin mirasçı olduğunu ve miras üzerindeki paylarını gösteren belgedir. Aksi ispat oluncaya kadar lehine mirasçılık belgesi düzenlenen kişi mirasçıdır. Aksi mirastan yoksunluğun ispatlanması, mirasçılık belgesinin iptali gibi davalarla ispatlanabilmektedir.

Kayseri’nin En İyi Miras Avukatı

Kayseri Miras Avukatı Ceyhun Öcal

Kayseri Miras Avukatı Ceyhun Öcal

En iyi miras avukatı, miras hukukunun aile, kardeşler, anne-baba ve çocuklar ve diğer yakın akrabalar arasındaki uyuşmazlıklarla ilgili olduğunu bilen ve miras hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıkların aile bireyleri arasında ne kadar büyük ve etkili travmalara sebebiyet verebileceğinin farkında olan avukattır. Böylesi bir uyuşmazlık alanı, önemli bir iş etiğini de beraberinde getirmelidir. Miras avukatı tavsiye üzerine bulunabilecek bir avukat olabileceği gibi, internet üzerinde yapılacak bir araştırma ile de bulunabilecek  ve miras hukuku alanında uzman bir avukattır.

Kayseri Miras Avukatı

Öcal Hukuk Bürosu olarak Avukat Ceyhun ÖCAL olarak, miras hukuku alanında da çalışmalarda bulunuyor ve adalet arayışı içerisinde olan müvekkillere Kayseri en iyi miras avukatı hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz. Kayseri’de Ankara’da ve Türkiye’nin dört bir yanında yer alan irtibat bürolarımız yardımıyla ve İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Konya ve Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde miras avukatı olarak hizmet sağlıyoruz.

Hiçbir vatandaşımız miras hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarda kendisini avukat ile temsil etmek zorunda olmasa da, olası hak kayıplarının önüne geçilebilmesi için bir avukatın profesyonel desteğinden yararlanılmasını tavsiye etmekteyiz. Kayseri Barosu Avukatlarından Avukat Ceyhun ÖCAL, Miras Hukuku alanında deneyimi tecrübesi hukuk bilgisi ile müvekkillerine her zaman yardımcı olmaktadır. Miras Hukuku konuları çok spesifik konulardır. Bu branşta eğer yanlış dava açar iseniz tüm haklarınızı kaybetme durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bizi arayın. Miras davalarında yardımcı olalım. Tel: 0530 162 10 97. Kayseri Miras Hukuku Avukatı, Kayserinin En İyi Boşanma Avukatı Tel: 0 530 162 10 97.

Kayseri Miras Avukatı Ücretleri

Miras avukatı ücretleri davadan davaya ve kişiden kişiye değişebilmektedir. Ancak genellikle her halükarda alınacak matbu bir ücretin yanında bir de nispi bir ücret üzerinde anlaşıldığı görülmektedir. Bu ücretlerin saptanmasında Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan 2022 yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi ve baroların açıkladığı avukat-iş sahibi arasında tavsiye edilen ücret tarifeleri yol gösterici nitelik taşımaktadır.

Avukatların açık bir şekilde ücret belirtmeleri, etik olmayan ve rekabet yasağına aykırı bir durum teşkil ettiğinden dolayı yapılabilecek en doğru davranış alanında uzman bir miras avukatından hukuki danışma hizmeti alıp somut olay hakkında bilgi vermek ve avukatın mevcut iş için takdir edeceği ücreti öğrenmek olacaktır.

Kayseri Avukat Randevu Al

Kayseri Avukat Randevu Al

 
Paylaş
 

Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri Avukat

Avukat Ceyhun Öcal
Mevlana Mah. Barış Manço. Cad. Özbaş Apt. No.19/7 (Kat.3 Adliye Yanı) Kocasinan/KAYSERİ

Tel: 0 530 162 10 97

Mail: ceyhun602@gmail.com

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumaretesi: 09:00 – 16:00
Pazar: Kapalı