Ana Sayfa / Makale / Kayseri Ağır Ceza Avukatlığı ve Ücretleri

 

Türk Ceza Kanunu ve özel bazı kanunlara göre suç oluşturan eylemlere ilişkin olarak Asliye Ceza Mahkemeleri ve Ağır Ceza Mahkemelerinde yargılamalar yapılır. Ceza yargılamasında iddianamenin kabulüne kadar devam eden soruşturma aşamasında ve hükmün kesinleşmesine kadar devam eden kovuşturma aşamasında ceza avukatı ve ağır ceza avukatı size her türlü hukuki desteği verir.

Kayseri Ağır Ceza Avukatı olarak hukukumuzda suç kabul edilen ve kanun ile cezai yaptırımlar düzenlenen; Kasten Öldürme, Taksirle Öldürme, Kasten Yaralama, Taksirle Yaralama, Tehdit, Şantaj, Hakaret, Özel Hayatın Gizliliğini İhlal, Kişisel Verilerin Hukuka Aykırı Kaydedilmesi, Hırsızlık, Yağma, Mala Zarar Verme, Dolandırıcılık, Çocuğun Kaçırılması ve Alıkonulması, İhaleye Fesat Karıştırma, Bilişim Sistemine Girme, Zimmet, Görevi Kötüye Kullanma vb. suçlar nedeniyle açılan ceza davalarında her türlü hukuki desteği sunuyoruz.

Kayseri Ağır Ceza Avukatı Ceyhun Öcal

Kayseri Ağır Ceza Avukatı Ceyhun Öcal

Kayserinin en iyi ağır ceza avukatı hizmetleri, ihtiyaç duyduğunuz kamu hukuku süreçlerine bağlı olarak sunulabilmektedir. Hukuki danışmanlık ve hizmet konularında ise tecrübe ve hukuk yeterliliği önemlidir. Kayserinin en iyi ceza avukatı hizmetlerinde ise kamu davaları olarak bilinen ve geniş kapsamlı olarak herhangi bir nedenden dolayı ilgilenmeniz, kendi haklarınızı savunmanız gerektiren bir sürece işaret etmektedir. Bahse konu olan bu gibi nedenlerden dolayı, kendi adınıza ya da firmanız adına tecrübeli ve de kapsamlı bir hukuki danışmanlık ya da arabuluculuk hizmetlerini almanız gerekebilir. Kayseri avukat taleplerinizde, alanında en iyi ve tecrübeli avukat kimseler ile çalışmanız ve kendi haklarınızı herhangi bir çıkar çatışması ya da hak kaybı olarak savunabilmeniz mümkündür.

Kayseri Ağır Ceza Avukatı Ceyhun ÖCAL. Ücretler ve Diğer Konular hakkında Arayınız, Yardımcı Olalım

 
Paylaş
 

Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri Avukat

Avukat Ceyhun Öcal
Mevlana Mah. Barış Manço. Cad. Özbaş Apt. No.19/7 (Kat.3 Adliye Yanı) Kocasinan/KAYSERİ

Tel: 0 530 162 10 97

Mail: ceyhun602@gmail.com

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumaretesi: 09:00 – 16:00
Pazar: Kapalı