Ana Sayfa / Makale / Kayseri Avukatları Ceyhun ÖCAL

 
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Kayseri Avukatları Ceyhun ÖCAL, Kayseri Avukat Ceyhun ÖCAL, Kayseri Barosuna bağlı idare, iş, aile, tüketici, sigorta, icra ve iflas hukuku alanında Kayseri ilinde avukatlık hizmeti vermektedir.

Davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren bir avukatla çalışılması mümkün olmakla birlikte, avukatın; ulaşım, konaklama masrafları vekalet ücretine yansıyacağından, davanın görüleceği şehirdeki bir avukat ile çalışılması yargılamaya harcanacak masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajlı olmaktadır.

Kayseri Avukat Ceyhun ÖCAL

Kayseri Avukatları Ceyhun ÖCAL

İş Hukuku, İdare Hukuku, Tüketici Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere ancak bunlarla sınırlı kalmadan Ankara ve Kayseri hukuki danışmanlık ve Kayseri avukatlık hizmeti vermektedir.

Çalışma Alanlarımız

Çalışma alanlarımızı aşağıda takip edebilirsiniz.

İdare Hukuku

İdare hukuku, temeli anayasada belirlenen, idarenin faaliyet ve örgütlenmesine ilişkin kurallar öngören, kamuya tanınan üstünlük ve ayrıcalıklar ile bireye tanınan hak ve hürriyetlerin dengelenmesini sağlayan hukuk dalıdır.

İş Hukuku

Bireysel İş Hukuku ve Toplu İş Hukuku konuları kapsamında, işçi ve işveren arasındaki iş ilişkisini düzenleyen hukuk kurallarına iş hukuku adı verilmektedir.

Aile Hukuku

Aile Hukuku, Türk vatandaşlarının birbirleri arasında veya Türk vatandaşlarıyla yabancılar arasındaki evlenme, boşanma, nişanlanma, velayet, vesayet, eşler arasındaki mal rejimi, nafaka yükümlülükleri, çocuk ve aile malları, evlat edinme, soybağı kurulması…

Tüketici Hukuku

Tüketici, mesleki ve ticari olmayan amaçlarla mal ve hizmet alımı yapan gerçek ve tüzel (dernekler ve vakıflar) kişilerdir. Tüketici işlemi ise mal veya hizmet piyasalarında kamu tüzel kişileri de dâhil…

İcra ve İflas Hukuku

İcra ve iflas hukuku, özel hukuktan doğan alacakların cebren devlet eliyle yerine getirilmesini ele alarak inceleyen hukuk dalıdır.

Sigorta Hukuku

Sigorta hukuku, sigortacının bir prim karşılığında, kişinin para ile ölçülebilir bir menfaatini zarara uğratan tehlikenin, rizikonun, meydana gelmesi hâlinde bunu tazmin etmeyi ya da bir veya birkaç kişinin hayat süreleri…

Kayseri En İyi Avukat

Kayseri avukat Ceyhun ÖCAL, Kayseri’nin önde gelen hukuk bürosunda en iyi çözümü bulmak için hizmet vermektedir. Bireyler gerek kendi sebebiyet verdikleri gerek başkalarının sebebiyet verdiği eylemler nedeniyle hayatlarının belli dönemlerinde hukuki yollara başvurabilmektedirler. Bu başvuru bazen, haksızlığa uğrayan tarafın mağduriyeti, hakkını alamaması vb. nedenleriyle olabileceği gibi, bazen de isteyerek ya da istemeyerek başka birine haksızlık yapılması nedeniyle olabilir.

Dava ya da benzeri bir hukuki yola ihtiyaç duyan bireyler, süreci başlatmadan önce, psikolojik açıdan stres, korku, kaygı, üzüntü, karşı tarafa zarar verme içgüdüsü duyarak avukatlara gelmekte ve en iyi avukatın en yıkıcı şekilde davranan avukat olduğunu düşünmektedirler. Ancak bu algı yanlış ve uzun vadede Müvekkilin öfkesi soğuduğunda pişmanlığına yol açacak sonuçlar doğurmaktadır.  Bu yüzden, en iyi avukat, bir tarafmış gibi hırslarla hareket eden değil, etik ve meslek kuralları çerçevesinde, Müvekkilin menfaatini ve sonrasında yaşayabileceği sorunları profesyonel şekilde değerlendirerek, hızlı, etkin ve lehine olacak şekilde en ortadan kaldırmaya çabalayan avukattır.

Kayseri Avukat Ücretleri

Mahkemelerde, tüm hukuk yardımlarda, taraflar arasındaki uyuşmazlığı sonlandıran her türlü merci kararlarında Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi uygulanmaktadır. Avukatlık Asgari Ücret Tarifesini görebilmek için tıklayabilirsiniz. Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi, avukatın yapacağı bütün hukuki yardımlarda alacağı en az ücreti belirleyen tarifedir. Buna göre, avukatlar burada yazan ücretlerden aşağı bir parasal meblağa çalışamamaktadır. Ancak, tarifede belirlenen ücretlerin üstünde çalışılabilmektedir.

 

Kayseri Avukat Ceyhun ÖCAL.  Kayseri Boşanma Avukatı, Kayseri Ceza Avukatı, Kayseri Ağır Ceza Avukatı. Tlf 0 530 162 10 97.

Kayseri Barosu Avukatlarından Avukat Ceyhun ÖCAL, Kayseri, Ankara, Nevşehir ve diğer civar illerde sağlık ve tıp hukukundan kaynaklanan davalar da müvekkillerine en sağlıklı en güncel en verimli bilgileri sunmaktadır.

Kayseri Avukat, Kayseri Avukatları, Kayseri En İyi Avukat, Kayseri Avukat Telefon Numarası, Kayserinin En İyi Ceza Avukatı noktasında bizleri arayınız. Her zaman yardımcı olmaya hazırız. Her türlü davalarınız, icra takip işlemleriniz, maddi-manevi haklarınızın korunması noktasında deneyimli kadromuz ile yanınızdayız. Kayseri Ceza Hukuku Avukatı Ceyhun ÖCAL.

 
Paylaş
 
 
0530 162 10 97