Ana Sayfa / Makale / Kayseri Ticaret Avukatı, Şirketler Avukatı, Organize Sanayi Bölgelerine Danışmanlık Avukatı Ceyhun ÖCAL

 
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kayseri Ticaret Avukatı, Şirketler Avukatı, Organize Sanayi Bölgelerine Danışmanlık Avukatı Ceyhun ÖCAL,

Kayseri şirketler ve ticaret hukuku avukatı olarak Türk ve yabancı şirketlerin kuruluşları, kollektif, komandit, anonim, limited şirket ortaklıkları, nev’i değişiklikleri, genel kurul ve yönetim kurulu işlemlerinde hukuki destek ve danışmanlık, sermaye arttırımı ve azaltımı, şirket ana sözleşmesinin hazırlanması ve değişiklikleri, tasfiye, iflas, iflas erteleme ve iflas ile ilgili icra ve hukuki takip, şirketin faaliyet göstereceği sektöre ilişkin risk analizleri, network ve pazarlama çalışmaları ve buna bağlı olarak her alanda ortaklık sözleşmelerinin tanzimi, birleşme ve devralma sözleşmeleri, haksız rekabet ve sonuçları, ticari ilişki sonucunda oluşacak maddi ve manevi tazminatlar, SPK mevzuatı kapsamında şirketlerin halka açılması, Sermaye Piyasası mevzuatına ilişkin danışmanlık ve risk analizleri, şirketler arası uyuşmazlıklarda ARABULUCULUK hizmeti, REKLAM yasağına tabi sektörlerde reklam mevzuatına ilişkin hizmet ve bunun ihlalinden kaynaklanan davalar ile söz konusu şirketlere hukuki alanda danışmanlık hizmeti verilmesi Av. Ceyhun ÖCAL’ın Esaslı konularından birini oluşturmaktadır.

Kayseri Ticaret Avukatı, Şirketler Avukatı, Organize Sanayi Bölgelerine Danışmanlık Avukatı Ceyhun ÖCAL

Kayseri Ticaret Avukatı, Şirketler Avukatı, Organize Sanayi Bölgelerine Danışmanlık Avukatı Ceyhun ÖCAL

 

Ticaret hayatının yoğun olarak devam ettiği başta Kayseri olmak üzere civar büyükşehirlerde ticaret, şirketler, organize sanayi bölgelerine ilişkin davalar ve hukuki danışmanlıklara yardımcı olmaktayız. Kayseri Ticaret Avukatı Ceyhun ÖCAL. Tlf 0 530 162 10 97.

 
Paylaş
 
 
0530 162 10 97