Ana Sayfa / Makale / Kayseri Avukat Danışma

 

Kayseri Avukat Danışma; Hukuk bürosunda avukatların uzman olduğu tüm konularda Kayseri avukat danışma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece genel hukuki danışma konularında destek alarak imkânlardan yararlanabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti almak isteyen ve Kayseri’de ikamet eden vatandaşlar, randevu alarak büromuz ile iletişime geçebilirler.

Talebinize bağlı olarak danışmanlık hizmeti yazılı ya da sözlü olarak verilir. Yazılı ya da sözlü danışmanlık için iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Avukatlarımız, uzman oldukları konulara göre sizleri yönlendirecek ve hukuki deneyim ve bilgileri ile mücadelenize ortak olacaklardır. Böylece kaliteli bir şekilde hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kayseri Avukat Danışma Başvurusu

Kayseri Avukat Danışma - Avukat Ceyhun Öcal

Kayseri Avukat Danışma – Avukat Ceyhun Öcal

Kayseri avukat danışma için iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçtiğinizde sizleri doğru bir şekilde yönlendireceğiz. Danışma hizmetinizi yazılı ya da sözlü almak istediğinize dair başvurularınız da incelemeye alınarak talepleriniz doğrultusunda cevap verilecektir. Danışmanlık hizmeti verildiği zaman, taraflar arasında kurulan müvekkil ile avukat ilişkisi kurulmaktadır. Bunun yanı sıra vekalet ilişkisi kurmak istediğinizde bunu sadece noter aracılığı ile yapabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti aldığınız zaman sadece hukuki sorunlarınıza dair sorular sorabilirsiniz. Böylece süreç konusunda da detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.

Avukata Danışarak Bilgi Almak

Hukuki sorunlarınızla ilgili bilgileriniz sadece avukatta kalarak sır saklama yükümlülüğü altında saklı tutulacaktır. Avukatın kanunen ve mesleki etik olarak danışmanlık yaptığı kişilerin bilgilerini 3. Bir kişiye aktarması mümkün değildir. Böylece avukata danışma talebi için pek çok sorununuz ivedilikle yerine getirilecektir. Avukatlık büromuzda pek çok alanda uzmanlaşmış avukatlarımızla hukuki çalışmalar yapılmıştır. Başarılı avukatların bir arada olduğu ve pek çok alanda başarılı olmaları sebebiyle Kayseri ilinde olan davaların çoğunda başarıları ile bilinmektedirler. Dolayısıyla Kayseri avukat danışma hizmetinden yararlanmanızda ve doğru adımlar atmanızda sizlere destek olacağız.

Kuruluşundan bu yana hukuk alanında pek çok anlamda nitelikli hizmetler verilerek yaratıcı ve pratik çözümler üretilmiştir. Bu sebeple adından sürekli söz ettiren danışma sürecinde verilen hizmetler;

  • Sözleşme
  • Uyuşmazlıkların çözüme kavuşturulması
  • Müvekkilleri temsil etmek
  • Düzenleme
  • Yasal danışmanlık hizmetleri

Vb. pek çok hukuki alanda danışmanlık hizmeti verilir. Bununla beraber müvekkillerin dava takibi hizmetleri de bu alana dâhil edilmiştir.

Kayseri Avukat Randevu Al

Kayseri Avukat Randevu Al

 
Paylaş
 

Avukat Ceyhun Öcal - Kayseri Avukat

Avukat Ceyhun Öcal
Mevlana Mah. Barış Manço. Cad. Özbaş Apt. No.19/7 (Kat.3 Adliye Yanı) Kocasinan/KAYSERİ

Tel: 0 530 162 10 97

Mail: ceyhun602@gmail.com

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumaretesi: 09:00 – 16:00
Pazar: Kapalı